Álláspályázat: Házi gondozó

A Nagytarcsai Szociális Segítő Szolgálat házi gondozót keres Nagytarcsára.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022.02.11.

A Nagytarcsai Szociális Segítő Szolgálat a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet házi gondozó munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
Pest megye, Nagytarcsa, Zrínyi utca 38.

A munkakörbe tartozó, lényeges feladatok:

Mindennapi életvitelükben akadályoztatott emberek részére nyújt gondozást. Igényeikhez és szükségleteikhez igazodva támogatja, gondozza a rászorulókat. Elvégzi a rászorulók testi gondozását, háztartási munkákat, segít a mindennapi ügyintézésben.

Feladatai:

– személyes szociális és egészségügyi szolgáltatás nyújtása;

– gyógyszerbeadás, vérnyomásmérés;

– együttműködés a családdal, a védőnővel, a családsegítővel, a házi gondozóval, a gyermekvédelmi szolgálattal;

– háztartási munkák végzése (főzés, takarítás, bevásárlás);

– segítségnyújtás a házkörüli munkákban;

– szolgáltatások biztosítása (bevásárlás, ügyintézés, utaztatás);

– betegszállítás szakrendelésre;

– személyes tanácsadás;

– beszámoló készítése; adatrögzítés,

– a rászoruló mentális egészségének fenntartása érdekében szórakoztatás, társalkodás, felolvasás végzése.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

–         Érettségi, Ápoló, Szociális gondozói végzettség

–         Jó szintű kommunikációs, konfliktuskezelő, stressz tűrő képesség, pontosság.

–         Önállóan és csapatban történő precíz munkavégzés

–         Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat,

–         Alap szintű MS Office (irodai alkalmazások),

–         Vezetési engedély (B kategória) ismeret és gyakorlat

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

–         Szociális szakvégzettség,

Előnyt jelentő kompetenciák:

–         Kiváló szintű szakmai ismeret, ellátási terület helyismerete

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

–         Szakmai végzettséget igazoló dokumentumok másolata, motivációs levél,

fényképes  szakmai    önéletrajz, erkölcsi bizonyítvány.

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Dr. Novák Éva Intézményvezető a +3628/450 478-as telefonszámon tud nyújtani.

A pályázatok benyújtásának módja:

–        Elektronikus úton Dr. Novák Éva Intézményvezető részére a

segitoszolgalat@nagytarcsa.hu e-mail címen keresztül,

vagy postai úton a 2142. Nagytarcsa Zrínyi utca 38. számú címre.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázat benyújtásának tényét és tartalmát az adatvédelmi előírásoknak megfelelően kezeljük. A pályázat érvénytelen, ha a pályázó: nem felel meg a pályázati kiírásban szereplő feltételeknek, nem csatolta az előírt dokumentumokat, a pályázatot a határidő letelte után nyújtotta be. Kiértesítésre csak azok kerülnek, akiknek a pályázata pozitív elbírálásban részesült, majd a kiválasztott pályázók személyes meghallgatására kerül sor. Ezt követően döntünk a kiválasztott jelentkezőkről.

A pályázat elbírálásának határideje: 2022.02.21.

pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

–         Az Intézmény Facebook oldalán